Karrier

Az Emlékmentő munkatársat keres!

A 2010 óta stabil lábakon álló, és folyamatosan növekedő, emlékek megörökítésével foglalkozó Emlékmentő Kft. elhivatott csapatának bővítésére keresünk 2 pozícióba is kollégákat:

-Adatfeldolgozó pozíció:

Küldetésünk, hogy a különböző adathordozókról megmentsük az ügyfeleink számára értékes tartalmakat: legyen az régi fotó, anyakönyvi kivonat, törött mobil telefon, a vállalkozása régi dokumentumai, diafilm, VHS kazetta vagy bármi más!

Csapatunk a legmodernebb technikát hívja segítségül ehhez.

Az új kollégánktól azt várjuk el, hogy tudjon azonosulni a céljainkkal, és ügyfeleinket maximálisan, legjobb tudása szerint szolgálja ki.

Ideális munkatársunk emberi oldala:

  • legyen megbízható munkaerő, aki nem úgy tekint erre, hogy ez csak egy munkahely, ahol tól-ig tart a munkaidő- mert néha beesik olyan feladat, amiért egy kicsit túl kell húzni a napot

  • képes elmélyülni a monotonnak tűnő feladatokban is és pontosan, a tökéletesre törekedve megcsinálni a „rutin” részeket is

  • rázós vagy váratlan helyzetekben sem jön zavarba, azonnal vannak ötletei a megoldásra

  • nem esik kétségbe, ha valami nem sikerül elsőre, és bátran kér segítséget a kollégáktól, nem érzi „cikinek”, hogy nem tud mindent

  • képes és hajlandó tanulni, fejlődni (akkor is, ha erre külön nem unszolják)

  • tulajdonosi szemlélettel tekint a megbízásainkra, szem előtt tartja, hogy az adatok, emlékek megőrzése mennyire fontos az ügyfeleinknek

  • akar tagja lenni a csapatnak a feladatok megoldásában és a bolondozásokban is, hiszen ez egy hangulatú, sikeres branch

Az ideális kolléga szakmai oldala:

  • nem gond, ha még pályakezdő (pl. informatikus), de fontos, hogy a számítógépeket kívül-belül jól ismerje (előny, ha szét és össze is tudja szerelni)

  • az alapvető szoftveres ismeretekkel rendelkezik: Windows operációs rendszereket nulláról is tud telepíteni, drivereket frissíteni

  • ismer néhány speciális grafikai és videóvágó szoftvert (ez nem követelmény, de hatalmas előny)

  • legalább társalgási szinten beszél angolul, mert erre a munka során sokszor van szüksége

Nem Te vagy az emberünk, ha

  • csak egy átmeneti megoldást, egyéjszakás kalandot keresel

  • számodra a munka a szükséges rossz, és rendszeresen posztolsz „utálom a hétfőket” és „hurrá péntek” idézeteket a Facebookra (vagy bármelyik közösségi felületre)

  • még véletlenül sem akarsz az elvárásokon felül teljesíteni

  • a problémákat szívesen söpröd a szőnyeg alá

  • kétségbeesel, ha néhány percig csend van és mindenki elmélyülten dolgozik, nem tudsz önállóan megoldani feladatokat

Mire számíthatsz nálunk?

  • egy fiatal, vidám csapatra, akik egy kicsit kockák (egészséges módon)

  • klassz munkahelyre a belváros legmenőbb plázájában, a Westendben

  • a munkádért tisztességes fizetést, és jutalékos kiegészítési lehetőségeket adunk

  • sikerélményekre, amit egy-egy izgalmas feladat megoldása jelent majd

Hogyan zajlik a kiválasztási folyamat?

Ha úgy érzed, hogy ez a pozíció Neked lett kitalálva, akkor küldj emailben egy fényképes önéletrajzot, és egy motivációs levelet,  majd szerezd be az erkölcsi bizonyítványodat.

Amennyiben értesítünk, hogy az első rostán átmentél, készítsd el önéletrajzod kézzel írva is, majd gyere be vele az stúdiónkba ahol egy gyors tesztet is kitöltesz. (Bajcsy-Zsilinszky út 63./ Átjáró üzletház Földszint 2,  hétfőtől- péntekig 10:00-18:00, sz:10:00-16:00) Ha a rostákon mind megfeleltél, a végén egy erkölcsi bizonyítványt fogunk még kérni tőled, de annak a megszerzését megtérítjük neked.

Ha úgy érzed, hogy ez a lehetőség most nem neked szól, de tudsz olyat, akinek ez tetszhet, akkor oszd meg vele is! Köszönjük!

-ÜGYFÉLSZOLGÁLATOS munkakör:

Az Emlékmentő Kft. csapata immár 7 éve azon fáradozik, hogy az egyre elavultabb adathordozókról (kazetták, diák, régi iratok, szalagok, ütött-kopott fotók, lemezek, mobiltelefonok…) az emlékeket, értékes információkat lementse és modern formában „halhatatlanná” tegye.

Olyan embert keresünk a csapatunkba, aki a hozzánk érkező ügyfeleket ki tudja szolgálni, fel tudja venni a megbízásokat, javaslatokkal tudja őket segíteni a választásban (pl. hogy milyen formátumban vigye el a lementett adatokat)

A fiatalos, vidám csapatunkba olyan ember tud könnyen beilleszkedni,
akinek „jó a beszélőkéje”- könnyen teremt kapcsolatot
nem fagy le a stresszes helyzetekben,
szereti az életet és az embereket: vidám, pozitív attitűdjével bárkit le tud kenyerezni
sajátjának tudja érezni az értékrendünket,
képes felelősségteljesen bánni az ügyfeleink pótolhatatlan emlékeivel
jól tűri a stresszt: igen, előfordul, hogy egy ügyfélnek 3-4 féle módon is el kell mondani, hogy pontosan mit tartalmaz a szolgáltatás..  

Mi lesz nálunk a feladatod?
az ügyfelekkel való törődés: megtudni, hogy pontosan mit szeretnének, segíteni kiválasztani a nekik legjobb szolgáltatást
precízen vezetni az adminisztrációt a megbízásokkal kapcsolatban

Feltétlenül szükséged lesz a munkához:
a kiváló problémamegoldó képességedre
társalgási szintű angol tudásra
a rugalmasságodra és
az igényességedre

NEM neked való ez a munka, ha
úgy érzed értékesíteni eretnekség, és nem tudsz felajánlani plusz lehetőségeket akkor sem, ha ez az ügyfél számára jó lenne..
a technika világa nagyjából Hold-Föld távolságra áll Tőled (nem kell mentést csinálnod, de azért elméleti szinten át kell látnod, hogyan néznek ki a folyamatok)
nem tudsz egyhelyben ülni, inkább jönni-menni szeretsz
ha csak egy „egyéjszakás kalandot keresel”, valami átmeneti megoldást…

Viszont PONTOSAN TÉGED KERESÜNK, ha
szeretnél segíteni az embereknek rég elfelejtett emlékekkel örömöt szerezni
értékes ereklyék digitális formában való megmentésében segíteni (pl. mentettünk már egypéldányban létező koncertfelvételt is, ami igazi ritkaság ma már..)
egy fiatalos, jó hangulatú csapat oszlopos tagja szeretnél lenni!

Mit biztosítunk számodra?

  • egy barátságos, vidám csapatot
  • modern, igényes stúdiót, ahol jó érzés dolgozni
  • egy olyan üzetpolitikát, ami mellé oda lehet állni kihúzott háttal
  • fejlődési lehetőségeket
  • korrekt fizetést,  kifizetett túlórákat, vonzó jutalékos rendszert, korrekt mozgóbér..

A munkavégzés helye:
Emlékmentő Kft.
1065 Budapest, Bajcsy-Zsilinszky út 63. Nyugati Átjáró Üzletház és Zuglói irodánk Cinkotai út 12.
Bővebben rólunk a www.emlekmento.com oldalon olvashatsz.

Ha úgy érzed, hogy EZ a Neked való feladat, akkor küldd el a fényképes önéletrajzodat a varga.tunde@emlekmento.com e-mail címre „Jelentkezés az ügyfélszolgálati munkakörre” tárgymezővel.

Minden jelentkezőnek visszajelzünk.

Az Emlékmentő csapata